Feladatok

  • Az egyesület könyvelési, számviteli és pénzügyi folyamatainak irányítása, ellenőrzése
  • Havi, negyedéves, éves zárási feladatok ellátása, a mérleg, eredménykimutatás, kiegészítő melléklet, közhasznúsági jelentés elkészítése
  • Negyedéves és éves gazdasági jelentések összeállítása
  • A bérszámfejtés, tb. ügyintézés és könyvelés felügyelete
  • Az éves pénzügyi tervek elkészítése
  • Számviteli, pénzügyi szabályzatok karbantartása, aktualizálása
  • Tárgyi eszköz és készlet nyilvántartás
  • Külső szervek felé történő adatszolgáltatási tevékenység
  • Adóbevallások elkészítése határidőre történő benyújtása, kapcsolattartás az Adóhatósággal
  • Könyvvizsgálathoz kapcsolódó adatszolgáltatási feladatok koordinálása, irányítása
  • Statisztikai adatszolgáltatások teljesítése
  • A könyvelő munkatársak tevékenységének szakmai irányítása, felügyelete
  • Részt vesz az egyesület pénzügyi és gazdasági ügyeinek koordinálásában, tervezésében, szervezésében, irányításában és ellenőrzésében
  • A menedzsment tagjaként naprakész információkat szolgáltat a megalapozott gazdasági döntések meghozatalához
  • Felelős a stabil likviditási helyzet fenntartásáért

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Kiváló problémamegoldás, együttműködési és kommunikáció készség, rugalmasság, megbízhatóság, elkötelezettség, jó szervezőkészség, önálló és felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Civil szervezetek gazdálkodásával kapcsolatos tudás, gyakorlati tapasztalatok

Amit kínálunk

  • stabil gazdasági háttér
  • jó munkahelyi légkör
  • részben home-office feladatellátás
  • személyes szakmai fejlődés támogatása

Céginformáció

  • szociális területen tevékenykedő, 40 éve működő, országos lefedettséggel rendelkező civil szervezet

Várjuk jelentkezését önéletrajzzal és motivációs levéllel, továbbá a fizetési elképzelés megjelölésével.
Cégnév: Értelmi Fogyatékossággal Élők és Segítőik Országos Érdekvédelmi Szövetsége