Feladatok

  • Napi könyvelési feladatok ellenőrzése és naprakész tartása
  • Készlet, tárgyi eszközök folyamatának felügyelete, könyvelése
  • Passzív és aktív időbeli elhatárolások könyvelése
  • Vevő-szállító folyószámlák rendszeres ellenőrzése, karbantartása, főkönyvi kartonok egyeztetése az analitikus nyilvántartással
  • Pénzügyi nyilvántartások vezetése, riportok készítése
  • Adófolyószámla és főkönyv egyeztetése, eltérések azonosítása és a probléma okainak feltárása
  • Évzáráshoz kapcsolódó feladatok ellátása, éves beszámoló elkészítése, benyújtása
  • Könyvvizsgálóval való kapcsolattartás, könyvvizsgálati folyamatokban való aktív részvétel
  • KSH és banki adatszolgáltatások, adóbevallások határidőre történő elkészítése és elküldése
  • Könyvelői és pénztári csoport közvetlen irányítása (3 fő)
  • Folyamatos egyeztetés a vállalat szervezeti egységeivel, ügyvezető és irodavezető munkájának támogatása

Elvárások

  • Vállalkozási mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli, könyvelési és adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • Microsoft Office középszintű ismerete
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzésre való képesség
  • Együttműködési készség, magas problémamegoldó képesség
  • Főkönyvelőként eltöltött minimum 5 éves tapasztalat

Előnyt jelent

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Cégcsoport szintű látásmód és tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörülmények
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Stabil, fejlődő vállalati háttér

Munkahelyi extrák

Céginformáció

Az élelmiszeripari szektorban több, mint 30 éve dinamikusan fejlődő Lipóti cégcsoportjába keressük leendő Főkönyvelő kollégánkat.
Tatabányai csapatunk bővítéseként olyanok jelentkezését várjuk, akik szakmai tapasztalatukkal és lelkes hozzáállásukkal járulnak hozzá a cégcsoport további fejlődéséhez.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát bérigényének megjelölésével!