Dinamikusan fejlődő magyarországi cégünk sikeres csapatába keresünk kollégát X. kerületi irodánkba

Főkönyvelő

munkakörbe,

a nehézipari területen szakmai igényessége és szabadalmai révén magas elismertséget szerzett

Morgan Hungary Kft. csapatába.

A Morgan Advanced Materials Ltd egy több, mint 150 éves múltra visszatekintő, a londoni tőzsdén jegyzett technológiai cég, amely az ipar és közlekedés különböző területein használt technológiai anyagok és azokból készült termékek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik.

Munkatársunkként az alábbiak várnak rád:

  • Kötetlen munkaidő és home office lehetőség;
  • Teljesítményed, tudásod és tapasztalatod egyaránt figyelembe véve korrekt bérezés;
  • Medicover egészségbiztosításban részesülsz a nálunk töltött 3. hónap után;
  • Havi br. 37.500 Ft cafetériát adunk a nálunk töltött első teljes hónap után;
  • Éves béremelési program;
  • Évente két alkalommal ünnepi prémium (Húsvétkor és Karácsonykor);
  • Havi bónusz és negyedéves jutalom lehetőség;
  • Bruttó 150.000-300.000 Ft összegű belső ajánlási bónusz;
  • Gyermek beiskolázási támogatás;
  • Kedvezményes optikai szolgáltatásokat vehetsz igénybe;
  • Utazási hozzájárulást adunk a törvényi kereteknek megfelelően;
  • Laptop és mobiltelefon;
  • Magas színvonalú szakmai képzések;
  • A közös munka során csapatként, egymást támogatva dolgozunk együtt.

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Főkönyvi könyvelési feladatok teljeskörű ellátása;
  • Kapcsolódó főkönyv-analitika egyeztetések;
  • Pénzügyi tervezési és beszerzési folyamatok nyomon követése;
  • Büdzsé tervezési, optimalizálási folyamatokban való aktív részvétel;
  • Cash-flow- és eredménykimutatás készítése;
  • A tárgyi eszközök analitikus és számviteli nyilvántartásának vezetése mellett az eszközök mozgásához kapcsolódó gazdasági események adminisztrációjának koordinálása, valamint készletekkel kapcsolatos nyilvántartás vezetése;
  • Adóbevallások és adóhatósági, önkormányzati, illetve statisztikai adatszolgáltatások elkészítése;
  • Számviteli beszámolók összeállítása, valamint könyvvizsgálati közreműködés;
  • Havi, negyedéves és éves bevallásokban, zárásokban, valamint külső és belső auditokban, hatósági ellenőrzésekben való aktív részvétel;
  • A könyvelő munkatárs munkájának koordinálása és a munkafolyamatok szervezése és fejlesztése.

A munkafolyamatokhoz szükséges, hogy új munkatársunk:

  • Rendelkezzen mérlegképes könyvelői és felsőfokú végzettséggel pénzügyi vagy számviteli területen;
  • Legyen minimum 4-5 év releváns szakmai tapasztalata;
  • Felhasználói szinten ismerje az MS Office programokat, tudása legyen kimagasló az Excel alkalmazásban;
  • Ismerje a magyar adótörvényeket, a számviteli és az adózás rendjéről szóló törvényt, az adatrögzítési, beszámolási és adatmegőrzési kötelezettség szabályait, és tudja ezeket a gyakorlatban is alkalmazni;
  • Angol nyelven írásban és szóban is tudjon kommunikálni;
  • Feladatai elvégzésében önálló és felelősséget vállal a döntéseidért;
  • Kreatív ötletekkel és üzleti szemléletmódoddal segít, hogy a pénzügyi folyamatok stabilak, átláthatóak és profitorientáltak legyenek.

Jelentkezéshez kérjük, küldje el önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva!

Cégnév: Morgan Hungary Kft.