Feladatok

  • Új partnerek és ügyfelek felkutatása a sztomatológiai piacon,
  • A cég portfóliójának bemutatása és személyre, cégre szabott ajánlatok kidolgozása,
  • Az ügyfelekkel, klinikai dolgozókkal való kapcsolatok kiépítése és ápolása,
  • A cég értékein és üzletpolitikáján alapuló eladási terv megvalósítása,
  • A mintakollekció ügyfelekhez történő eljuttatása,
  • Az orvosokkal való együttműködés,
  • A lengyel anyacéggel történő szoros kapcsolattartás.

Elvárások

  • Nagy tapasztalat a sztomatológiai piacon (közvetítők, gyártók) történő kereskedés területén, a minőségi termékek ismerete,
  • Önállóság, kezdeményezőkészség és dinamizmus
  • Sikerorientáltság és a célok elérésére törekvő, nagyfokú motiváltság,
  • Az ügyfelek részről megnyilvánuló követelményekre való gyors reagálási képesség,
  • Alkalmazkodóképesség a gyorsan változó piaci követelményekhez,
  • Fejlett kommunikációs készség, kreativitás és elkötelezettség a cég irányában,
  • Magas fokú személyi kultúra,
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi.

Az alkalmazás munkaszerződés, vagy a B2B alapján, választás szerint.

Amit kínálunk

  • Nagyfokú önállóság az értékesítési ügyekben való döntéseknél
  • Áttekinthető fizetési és premizálási rendszer: 500.000 Ft alapfizetés + forgalom utáni %
  • home office munkalehetőség

Céginformáció

Egy dinamikusan fejlődő, lengyelországi cég vagyunk. A sztomatológiában alkalmazható, professzionális implantátumok és ahhoz kapcsolódó termékek, illetve a protéziseknél széles körben megjelenő elemek forgalmazásával foglalkozunk. Céget alapítottunk Magyarországon is, és az ágazatban nagy tapasztalattal rendelkező kereskedő szakembert keresünk.

Önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Tájékoztatásul közöljük, hogy csak a kiválasztott jelöltekkel vesszük fel a kapcsolatot!