FMEA & Layout mérnök

A következő feladatok várnak rád:

  • Gyár layouttervének kialakítása, folyamatos karbantartása, Layout megbeszélések vezetése
  • Gyártosori layouttervek kidolgozása
  • Új gyártmánybevezetéshez tartozó PFMEAs, DFMEAs, MSD Workshop-ok támogatása
  • Flowchart, Control Plan frissítés, FMEA megbeszélés vezetése
  • Kapacitásszámítások végrehajtása, demand-team támogatása
  • Művelettervekhez tartozó időfelvételek elvégzése
  • Munkahely elrendezésének meghatározása, SOW
  • Szabványos munkahelyi jelölések kialakítása
  • Vevői és TÜV auditok támogatása
  • Gépspecifikáció készítés
  • LEAN csapat tevékenységének koordinálása
  • Projektfeladatok

Te vagy az ideális jelölt, ha az alábbi elvárásainknak megfelelsz:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki végzettség előny)
  • Gyártástechnológiai ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret, (német nyelvismeret előny)
  • Legalább 2-4 éves releváns tapasztalat gyártó környezetben (autóipar előny)
  • Felhasználó szintű office ismeretek
  • AutoCAD haladó szintű ismeret
  • Költség-hatékony gondolkodásmód, nagyfokú önállóság

Mit nyújtunk számodra?

  • Bónuszok
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Szolgáltatói kedvezményprogram
  • Munkavállalói támogató program (ingyenes pénzügyi, jogi és mentális tanácsadás)
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Ingyenes sportolási lehetőség (edzőterem, uszoda)
  • Modern munkakörnyezet

Adatkezelési tájékoztatónk a honlapunkon található.

How to apply:

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!
Cégnév: Aptiv Services Hungary Kft.