Feladatok

Üzletkötő feladatai:
  • Fleet Card szerződésekkel kapcsolatos aktuális igények felmérése, a potenciális ügyfelek felkutatása, keresése
  • Üzemanyagkártya szolgáltatásának értékesítése:
    • ajánlatok készítése, kiadása
    • Fleet Card szerződések új ügyfelekkel történő megkötése
  • Kapcsolattartás a szerződött ügyfelekkel

Elvárások

  • piacfigyelés
  • potenciális ügyfelek felkutatása és a velük való kapcsolatfelvétel (akár az ORLEN által biztosított adatbázisból, akár saját erőből történő kereséssel)
  • személyes és online találkozó a potenciális ügyfelekkel
  • ajánlattétel és szerződéskötés
  • kapcsolattartás a szerződött ügyfelekkel
  • üzemanyagkártya körben szerzett tapasztalat min 3 év

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kezdeményezőképesség
  • Stressztűrő képesség
  • Terhelhetőség
  • Prokativítás
  • Azonosulás a cég elvárásaival, értékrendjével

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő, stabil munkahely
  • Fiatalos összatartó csapat
  • laptop
  • mobiltelefon
  • autó
  • havi fizetés  és jutalék a kötött üzletek után

Céginformáció

Az ORLEN HUNGARY Kft az ORLEN töltőállomások üzemeltetője.
Jlenleg, több mint 100 töltőállomáson szakképzett és ügyfélbarát dolgozóival várja a vevőit, minőségi üzemanyagok teljes palettájával, gazdag shop kínálattal és finom kávéval.

Önéletrajzzal