Feladatok

  • a gyártás minőségének és hatékonyságának biztosítása
  • flexo nyomdai gépek kezelése, beállítása, ellenőrzése
  • gépkiszolgálás
  • minőségellenőrzés és gyártás optimalizálás
  • SAP rendszer használata
  • kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • műszaki beállítottság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • monotonitástűrés
  • proaktivitás
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria már az első hónaptól bruttó 37.500 Ft/hónap
  • havi teljesítmény alapú bónusz lehetőség
  • modern, tiszta és biztonságos munkakörnyezet
  • előrelépési lehetőség
  • ingyenes konditerem használat
  • bruttó 30 Ft/km bejárási támogatás gépjárművel, vagy 100% tömegközlekedési bérletelszámolás
  • gyümölcsnap
  • kedvezményes étkezési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Növekedjünk, alkossunk és inspiráljunk együtt!
Ezek az értékek képezik kultúránk alapját. Mintegy 26 000 embert foglalkoztatunk több mint 30 országban, ezért olyan globális munkaerőt kell inspirálnunk, amely készen áll a változásokra, és keresi és megragadja az új utakat, új módszereket. Arra törekszünk, hogy ideális munkáltatóvá váljunk a munkatársaink bevonásán és fejlesztésén keresztül.
Nekik köszönhetjük, hogy a világ egyik vezető innovatív és fenntartható csomagolás- és papírgyártója vagyunk, és ügyfeleink a világ legelismertebb márkái, köztük a Procter & Gamble, a Nestlé. Ahhoz, hogy továbbra is építhessünk közös sikereinkre, olyan tehetséges embereket keresünk, akik szeretnének csatlakozni csapatunkhoz, hogy igazi változást, előrelépést idézzenek elő a világban!

Cégnév: Mondi Szada Kft.