Feladatok

Szenvedélyed az IT, az egészségügy és az innováció? Készen állsz arra, hogy akár pályakezdőként belevágj egy izgalmas karrierbe az egészségügyi technológia területén? Csatlakozz dinamikusan fejlődő csapatunkhoz, ahol lehetőséged nyílik az egyik legmodernebb orvosi eszköz és rendszer (szoftver) telepítésében, karbantartásában és támogatásában részt venni, mindezt izgalmas bel- és külföldi utazások során!
Feladatok:
  • Egészségügyi technológiai eszköz és rendszer telepítése, konfigurálása és karbantartása különböző egészségügyi intézményekben
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel, felhasználói igények felmérése és elemzése
  • Ügyfeleink számára technikai támogatás nyújtása és problémamegoldás a helyszínen
  • Rendszeres kapcsolatépítés és együttműködés az ügyfelekkel
  • Tréningek és prezentációk tartása az új technológiák használatáról
  • Nemzetközi partnereinkkel való együttműködés

Elvárások

  • Egészségügyi, műszaki, mérnöki vagy informatikai területen szerzett diploma
  • Kiváló angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Német nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Erős problémamegoldó készség és önállóság
  • Hajlandóság belföldi és külföldi utazásra
  • Jó kommunikációs készség és ügyfélorientált hozzáállás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Alapos betanítás és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Innovatív munkakörnyezet és barátságos csapat
  • Utazási lehetőség és változatos feladatok
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy növekvő iparágban

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az orvosi képalkotás az elmúlt évtizedekben felforgatta a diagnosztikát. Ennek ellenére számos mellékhatása van a betegekre nézve. Csapatunk egy olyan forradalmi eljárást fejlesztett ki, amely a jelenlegi kockázatot töredékére csökkenti, valamint sokkal jobb képeket eredményez.
A Kinepict Health Kft. célja, hogy a szabadalmaztatott, forradalmian új orvosi képalkotó technológiát mind a betegek, mind pedig az orvosok számára elérhetővé tegye.

A jelentkezés gombra kattintva küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet.