Feladatok

Acélszerkezetek festése.
Szórópisztoly használata.

Elvárások

Festő végzettség, és gyakorlat acélszerkezetek festésében.

Céginformáció

A MEGÉPSZER Ipari Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
3531 Miskolc, Kiss Ernő u.17. szám alatti telephelyén 
Acélszerkezet-gyártó és Forgácsoló Üzem működik.

Jelentkezés módja

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: MEGÉPSZER Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Szobafestő Pest megye

Cégünk javarészt magántulajdonban lévő ingatlanok felújítási és újépítésű házak építőipari munkáival foglalkozik. Minden megteszünk a munkaválloknak ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Festő- karbantartó Pest megye

Vendégszobák festése-mázolása, tapétázása, magas minőségi színvonalon tapétázás kimagasló mértékben, ezért különösen fontos a szaktudás, tapasztalat ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE