Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, angolszász vállalati kultúrájú, építőipari mérnök-tanácsadó cég.

Az alábbi munkakörbe keresünk a számukra munkatársat.

Fenntarthatósági Projekt Menedzser

Feladatok:

  • I. fázisú fenntarthatósági technikai átvilágítási projektek és helyszíni értékelések, valamint Zöld Épület tanúsítások elvégzése
  • BREEAM, LEED és FITWEL dokumentációk készítése, karbon lábnyom számítások
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, kivitelezőkkel
  • Jelentések készítése magyar és angol nyelven
  • A fenntarthatósággal kapcsolatos jogszabályi környezet folyamatos figyelemmel kísérése.
  • Folyamatos tanulás a munka mellett, a BREEAM végzettség megszerzése 1 éven belül (amennyiben szükséges), tanulmányi szerződés megkötése mellett
  • Új fenntarthatósági szolgáltatási területek megismerése és alkalmazása a munka során (pl. GRESB, Social Value Calculations)
  • Új szoftverek és digitális platformok megismerése és használata (pl GRESB, LCA One Click)
  • Részt vétel fenntarthatósággal kapcsolatos online és offline szakmai fórumokon, rendezvényeken, ezeken a cég aktív képviselete

Elvárások:

  • Építészmérnök, Építőmérnök, Gépészmérnök vagy Energetikus végzettség
  • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás
  • Legalább 2-3 éves, építőiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Elkötelezettség a fenntarthatóság és a zöld épületek iránt
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • Aktív, proaktív személyiség
  • Rugalmasság, precizitás

Előny:

  • Fenntarthatósággal kapcsolatos végzettség és/vagy munkatapasztalat
  • LEED és/vagy BREEAM minősítői jogosultság
  • Nemzetközi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Egyedülálló fejlődési és tanulási lehetőség, nemzetközi projektekben való részt vétel, nemzetközi csapattal együttműködve
  • Stabil hátterű, jó hírű vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, III.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Épületgépész
  • Mérnök
  • Építészmérnök

Szakmai önéletrajzot a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.
Cégnév: Nova Human Resources Kft.