Feladatok

Budapesten, 6. kerületi jól működő, stabil vendégkörrel rendelkező, nagy és elegáns éttermünkbe keresünk jó megjelenésű, erőteljes szakmai háttérrel rendelkező, önmagára és a munkájára igényes FELSZOLGÁLÓ / PINCÉR kollégát középfokú angol nyelvtudással.
Mindezért cserébe stabil munkalehetőséget kínálunk rendkívül jó fizetési paraméterekkel, hosszútávra.
Kérem, csak azok jelentkezzenek, akik komoly szándékkal keresnek munkát egy korrekt ajánlatért cserébe.

Elvárások

  • megbízhatóság
  • vendégközpontúság
  • udvarias magatartás
  • középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • felszolgáló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • egyéb idegennyelv ismerete

Amit kínálunk

  • átlagon felüli fizetés
  • napi kétszeri meleg étkezés
  • fiatalos csapat

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.
Cégnév: King´s Buffet Kft.