Feladatok

  • Vendégek fogadása, segítőkész, udvarias kiszolgálása.
  • Rendelések felvétele, termékek ajánlása.
  • Asztalfoglalások menedzselése.
  • Vendégek ösztönzése visszajelzés adására online felületeken (Google, Facebook, Tripadisor)
  • Pénzkezelés.
  • Vendégtér rendjének és tisztaságának folyamatos biztosítása.

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalat.
  • Felszolgáláshoz használt eszközök magabiztos használata.
  • Középfokú, magabiztos angol nyelvtudás.
  • Rugalmas beoszthatóság.
  • Vendégközpontúság.
  • Kommunikatív, nyitott személyiség.
  • Ápolt megjelenés.
  • Dinamikus személyiség, terhelhető, csapatjátékos egyéniség.

Előnyt jelent

  • 3-5 év gyakorlat magas színvonalú étteremben.
  • Második idegennyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség.
  • Havi 10-12 munkanap előre megírt beosztás alapján.
    • hosszú műszak: 10:30-23:00
    • rövid műszak: 17:00-23:00
  • Személyzeti étkezés, kávé, munkaruha biztosított

Munkabér:
  • Nettó 3 750 Ft/ óra
  • Hűségprogram (munkabéren felüli juttatás):
    • 1 év munkaviszonyt követően: 1 100 Ft/nap
    • 2 év munkaviszonyt követően: 1 950 Ft/nap
    • 4 év munkaviszonyt követően: 2 900 Ft/nap
    • 5 év munkaviszonyt követően: 3 650 Ft/nap

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az Capri pizzériák az elmúlt 16 évben Újpest, Zugló, Buda és a IX. kerület kedvelt éttermeivé váltak. Ezalatt létesítettünk egy ezeket kiszolgáló háttéregységet Budapesten. Innen látjuk el éttermeinket saját készítésű desszertjeinkkel, sous-vide húsokkal, házi tésztával.

Munkatársaink többsége több mint 5 éve nálunk dolgozik. Hosszú távra tervező kollégánkat keressük!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!
Cégnév: PROFÁTÓ Invest Kft.