Feladatok

  • A vendégek fogadása, ételrendelések felvétele és továbbítása
  • A’ la carte ebéd és vacsora kiszolgálása
  • Rendezvények, gálavacsorák kiszolgálásában való részvétel
  • Munkaterület előkészítése, terítése és tisztán tartása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Gyakorlat éttermi felszolgálásban
  • Kifogástalan, ápolt megjelenés
  • Vendégközpontú személyiség
  • Pontos, precíz, proaktív munkavégzés

Amit kínálunk

• megbízható, hosszú távú munkahely
• fiatalos csapat
• modern munkakörnyezet
• határozatlan idejű munkaszerződés
• 8 órás bejelentés

Céginformáció

Több mint 20 éve működő éttermünkbe keressük új felszolgáló munkatársunkat. Az étterem a feneketlen tó partján található.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: TABATA KFT.