Feladatok

Dolgozz egy megbízható, nemzetközi nagyvállalatnál gyönyörű, duna-parti négycsillagos szállodánkban. Szerezz értékes szakmai tapasztalatot, fejlődj velünk és csalj mosolyt vendégeink arcára! Varázsoljunk együtt élményt az étkezésből! Feel Welcome!

Feladataid az alábbiak lesznek:
  • a szálloda éttermében és bárjában történő magas szintű munkavégzés délelőttös és délutános műszakban egyaránt
  • reggeliztető, bankett, à la carte és bár felszolgálói feladatok ellátása

Elvárások

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Mosolygós, kedves, empatikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló, dinamikus, igényes munkavégzés
  • Minőségközpontú gondolkodás és munkavégzés
  • Angol nyelvismeret

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál
  • Szervizdíj
  • Fejlődési lehetőség
  • Színes,változatos munka
  • Közösségi programok
  • Személyzeti étkezés
  • Útiköltség hozzájárulás távolsági és budapesti közlekedésre egyaránt
  • All Heartists dolgozói kedvezménykártya, partnerkedvezmények
  • Törzsgárda jutalom, kimagasló teljesítmény elismerése
  • All You Can Move lehetőségek

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az Accor szállodalánc több, mint 5500 szállodát üzemeltet világszerte. Nálunk hiteles, tapasztalt magyar és külföldi kollégáktól tanulhatsz, motiváló nemzetközi környezetben. A jó hangulat, közvetlen hangnem, az egymásba vetett bizalom olyan visszajelzések munkatársainktól, amelyekre biztosan Te is vágysz, ha a jövőbeli munkahelyedre gondolsz. Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez! Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!

Cégnév: Accor-Pannónia Hotels Zrt. Novotel Budapest Danube