Fejlesztési és üzemeltetési mérnök

Pest megye
MVM NET Zrt.
A több mint 18 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen. Az MVM NET kimagasló megbízhatóságú hálózatán kritikus rendelkezésre állást igénylő távközlési szolgáltatásokat biztosít elsősorban az MVM Csoporton belüli, állami, illetve nagykereskedelmi ügyfelei számára.

Feladatok

  • IP/MPLS hálózat és LTE mobil core elemek üzemeltetése
  • Üzemzavarok elhárítása, kiértékelése, hibajegyek kezelése
  • Berendezések nyilvántartása és változáskezelési feladatainak ellátása, dokumentáció, tervek aktualizálása
  • Részvétel a fejlesztési projektekben, eszköztesztelésben, végrehajtásban, projektdokumentációk összeállítása
  • Éves közép- és hosszútávú átviteltechnikai hálózatfejlesztés műszaki tervezésében és a hálózatfejlesztési stratégiai tervek véglegesítésében való részvétel
  • A stratégia műszaki vonatkozású megalkotásában és implementációjában való közreműködés
  • Az átviteli hálózat egységes infrastruktúra követelményrendszerének kialakítása, műszaki/technológiai irányelvek meghatározása
  • Társigazgatósági együttműködés az új termékek kifejlesztésével és bevezetésével kapcsolatos műszaki vonatkozású feladatokban
  • Támogató informatikai megoldások kialakításában való részvétel
  • Távközlési hálózatokat kiszolgáló szinkron rendszer műszaki és üzemeltetési feladatainak ellátása

Amit kérünk

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Mobil IP hálózatokban használt routing megoldások ismerete jellemzően OSPF és BGP alapon
  • Statefull tűzfalak alapszintű ismerete
  • LTE packet core esetén authentikációs szerverekben szerzett tapasztalat
  • Wireless LAN Controllek terén szerzett tapasztalat, különösen a hozzájuk tartozó WPA-enterprise, EAP-TLS valamint RADIUS szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • LTE HSS kiszolgálók ismerete mély LDAP tudással
  • LTE charging gateway-ekben szerzett tapasztalat
  • LTE Mobility DNS esetén NAPTR rekord kiszolgáló szerverekben szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes bér
  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Telekommunikáció

Cégnév: MVM NET Zrt.