Feladatok

  • Az üzemvezető által meghatározott műszakban a műszakvezető gépkezelőnél jelentkezik munkára
  • A gépkezelő által meghatározott munkafázisokat legjobb tudása szerint elvégzi
  • Gondoskodik róla, hogy a munkavégzés során a gyártástechnológiában előírtak betartásra kerüljenek
  • Ügyel a munkaterület folyamatos tisztaságára és a közlekedési utak szabadon hagyására
  • Műszak végén közreműködik a gépek és berendezések takarításában, szükség esetén karbantartásában
  • Munkavégzés közben előforduló problémákról értesíti a műszakvezetőt

Elvárások

  • 8 általános

Előnyt jelent

Termelésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • teljes bruttó bejelentett bér
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • megbecsülés és biztos munkáltatói háttér várja cégünknél
  • összetartó, szakmailag felkészült csapat segíti a betanulási időszakot
  • közösségépítő programok, céges rendezvények
  • szakmai képzések lehetősége
  • munkaruha szett, munkaruha tisztításának biztosítása
  • munkavégzés hétfőtől péntekig egy műszakos munkarendben. 06:00-14:00-ig.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló

Céginformáció

A Golden Pallet Kft. 30 éve stabilan működő magyar tulajdonú társaság. Fő profilunk: raklapok gyártása. Cégünk bővülő feladatainak magas színvonalú ellátásához munkatársat keresünk.
Cégnév: Golden Pallet Kft.