Feladatok

Az általunk készített beltéri ajtók és falpanelek prémium minőséget képviselnek, ami megköveteli a lelkiismeretes, pontos munkavégzést, és a folyamatos kommunikációt a munkatársaiddal.

Elvárások

Gyártáselőkészítőként a fő tevékenységed a beérkező megrendelések feldolgozása, és a termelés számára érthető „nyelvre” történő lefordítása lesz. A munkádat (AutoCad) és táblázatok (Excel) segítik, amelyek használatának ismerete fontos. Nagy előny, ha ismered ezt a két programot, vagy nyitott vagy az új dolgok megismerésében és megtanulásában!
A rajzok és táblázatok kezelése mellett a gyártáshoz szükséges egyéb tevékenységekkel is folyamatosan megismerkedsz majd, így később képes leszel alapanyagok, vasalatok, üvegek beszerzésére, vagy akár egy helyszíni felmérés elintézésére is.
A közvetlen felettesed a cégvezető lesz, aki garantáltan nem mikromenedzsel, de ha igényled, akkor mentorként segíti a gyártáselőkészítői készségeid fejlesztését.

Előnyt jelent

Jókedvű, lendületes figura vagy, és nem ijedsz meg egy új, esetleg egy összetett feladat megoldásának kidolgozásától. Ezzel összefüggésben nem félsz hibázni, de ezekből a malőrökből tanulsz, és törekedsz rá, hogy ne kövesd el újra.
Szeretsz rendszerben gondolkodni és dolgozni, ragaszkodsz a megállapodott standardokhoz, ugyanakkor ezzel egyidőben folyamatosan keresed a még jobb megoldásokat, amivel könnyebben, egyszerűbben, takarékosabban tudjuk termékeinket legyártani.
Ha részese akarsz lenni a folyamatnak, ahol a felméréstől a Te gyártáselőkészítéseden át a szellemi munkád fizikai valóságot ölt, akkor NÁLUNK A HELYED, JELENTKEZZ!

Céginformáció

A Doorstar Kft. Magyarország egyik piacvezető beltéri ajtó és falpanel gyártója ,ahol csapatunk  minden nap azon dolgozik, hogy termékeink különleges  megjelenésével szebbé, funkcionalitásával komfortosabbá varázsolja ügyfeleink otthonát.
Csapatunkba  keresünk most faipari mérnök vagy faipari technikus végzettséggel rendelkező GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ munkatársat nagytarcsai üzemünkbe.
Itt ismerkedhetsz meg velünk és termékeinkkel: www.doorstar.hu

Ha a fentiek alapján úgy döntöttél, hogy élsz az általunk felkínált lehetőséggel, szereted a kihívásokat, szeretnél új ismereteket megtanulni, JELENTKEZZ még ma, fényképes önéletrajzokat várunk!