Feladatok

Szenvedélyed a digitális marketing és a PPC kampányok világa? Otthonosan mozogsz a Facebook hirdetések világában? Szeretnél egy olyan munkakört, ahol szabadon megvalósíthatod kreatív ötleteidet? Szívesen dolgoznál egy olyan cégnél, ahol fontos az értékteremtés? Ha igen, akkor te vagy az, akit keresünk! Jelentkezz csapatunkba FACEBOOK KAMPÁNY MANAGER pozícióba és segíts felépíteni és menedzselni a Facebook kampányainkat.

Mik lesznek a feladataid?

  • Facebook kampányok tervezése és kivitelezése
  • Hirdetések szövegeinek megírása, vizuális világ meghatározása
  • Hirdetések feltöltése és elindítása a meta bussines felületen
  • Hirdetések napi szintű optimalizálása meghatározott KPI-ok alapján
  • Grafikus és videós munkatársak briefelése a kreatívok elkészítése érdekében

Elvárások

  • Szakirányú marketing végzettség
  • Minimum 1-2 év tapasztalat a Facebook PPC kampányok területén
  • Riportok és elemzések készítésében szerzett gyakorlat
  • Kreativitás és proaktív hozzáállás a kampányok tervezésében

Előnyt jelent

  • Google Analytics és más mérési eszközök ismerete előny
  • Canva ismerete
  • Photoshop ismeret
  • Étrend-kiegészítők, piacán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező magyar vállalkozás
  • Versenyképes bérezés
  • Piacvezető egészségvédő termékek
  • Képzett, jófej kollégák
  • Zöld munkakörnyezet
  • Változatos online marketing feladatok
  • Magas marketing büdzsé
  • Heti 1 Home Office lehetőség (fixen péntek)

Céginformáció

Cégünk tudatosan tervezett, megbízható és innovatív táplálékkiegészítőket kínál az embereknek. Termékeink a legfrissebb tudományos kutatásokkal összhangban készülnek, a legújabb gyártástechnológiák mellett. Küldetésünk minél szélesebb körben megismertetni azokat az újgenerációs és bioaktív tápanyagokat, melyek életmódi reformokkal karöltve, célzott támogatói a prevenciónak és a minőségi, hosszú életnek.

Szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, valamint a nettó bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.