Feladatok

  • A Materials Control rendszer adatainak naprakészen tartása.
  • A kifizetett és megrendelt áruk árdifferenciáinak vizsgálata
  • Elfekvő készletek negyedévente esedékes kiértékelése, javaslattétel selejtezésre vagy tovább értékesítésre
  • Selejtezéseken való részvétel, töréskönyvek megfelelő vezetésének utánkövetése
  • Havi cost control jelentés készítése a management felé
  • Étel- és ital költség összehasonlító elemzése
  • Leltárívek kinyomtatása, a felvett leltári tételek helyességének szúrópróbaszerű ellenőrzése
  • Havi készletmozgási tabló elkészítése, a hiányok, többletek kimutatása

Elvárások

  • Legalább pár éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben szállodaiparban
  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Materials Control programismeret
  • Magasfokú precizitás, analitikus szemlélet

Amit kínálunk

  • Színvonalas juttatási csomag
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Magán egészségbiztosítás
  • Nemzetközi Corinthia kedvezmények
  • Munkavállalói elismerési díjak és események
  • Tanulási- és fejlődési lehetőségek

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Uplift Your Career with Corinthia Budapest!

A jelentkezéseket szakmai önéletrajz csatolásával várjuk!

Cégnév: Corinthia Hotel Budapest