BioTech USA Kft.

EXPORT SALES MANAGER (NÉMET)

Ismerd meg a pozíciót röviden

Export értékesítőként elsődleges feladatod partnereinkkel történő telefonos kapcsolattartás, valamint új ügyfelek felkutatása lesz. A telefonos és e-mailes kommunikáció mellett partnerlátogatások önálló megszervezése és lebonyolítása színesíti majd a munkádat.

Mit ajánlunk számodra?

  • Az alapbér mellett havi- és negyedéves teljesítménybónusszal honoráljuk a munkádat, amit előre meghatározott célszámok alapján tudsz elérni egy átlátható és kiszámítható rendszer szerint.
  • Az aktív kapcsolattartás révén folyamatosan frissen tarthatod német nyelvtudásodat, illetve iparági szókinccsel gazdagodhatsz.
  • Modern, világos és növényekben gazdag központi irodaházunkban inspiráló környezetben végezheted a napi munkád, legyen szó akár telefonálásról, csoportos megbeszélésről vagy elmélyült egyéni munkáról.
  • A próbaidő után hetente 2 nap Home Office lehetőséget biztosítunk.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Új ügyfelek felkutatása (német és osztrák területen)
  • Telefonos értékesítés és kapcsolattartás meglévő és új partnereknek német nyelven
  • Értékesítőként szívesen kezdeményezel kommunikációt németül és vannak sales támogató ötleteid
  • Konkurenciafigyelés
  • Partnerek termékszortimentjének elemzése, listázási ötletek és akciók kidolgozása
  • Értékesítéshez köthető forgalmi adatok monitoringja és elemzése
  • Meglévő és új partnerek látogatása (2-3 havonta) külföldi utazások alkalmával

Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha…

  • Ha szívesen kezdeményezel németül beszélgetést és örömödet leled a telefonos értékesítésben.
  • Ha már 3-5 év tapasztalatot szereztél értékesítő munkakörben, partnerkapcsolatok ápolásában, tárgyalások lebonyolításában, telefonos értékesítésben német nyelvterületen.
  • Ha aktív, tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkezel, és kész vagy nap mint nap magabiztosan használni a partnereinkkel történő kommunikáció során
  • Ha kezdeményező és proaktív hozzáállás jellemez, szereted a kihívásokat
  • Ha szereted a pörgést, terhelhető, eredmény- és célorientált vagy
  • Ha rendelkezel „B” kategóriás vezetői engedéllyel és magabiztos vezetési gyakorlattal
  • Ha magabiztosan kezeled a MS Office programokat

A kiválasztás során előnyként értékeljük, ha...

  • Sporttáplálék kiegészítők piacának ismerete
  • Azonnali munkakezdés

Hogyan tudsz jelentkezni?

Ha szeretnél egy gyorsan fejlődő cég fiatalos, lendületes csapatának munkatársa lenni jelentkezz hozzánk a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva, egy rövid kérdőív kitöltésével, magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzoddal, valamint bruttó bérigényed megjelölésével!

Mire számíthatsz, miután jelentkeztél?
A német nyelvtudást előzetesen, telefonon teszteljük majd egy legfeljebb két körös (HR és szakmai) interjú során részletesen bemutatjuk a pozíciót. Az interjút követően egy fél napos próbanap keretében lehetőséged lesz részletesen megismerni a munkaköri feladatokat és a csapatot, ezt követően választjuk ki új csapattagunkat.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Értékesítési munkatárs
Cégnév: BioTech USA Kft.