Feladatok

  • Rendelések rögzítése, feldolgozása, ellenőrzése, rendelés visszaigazolások követése
  • Szerződések előkészítése
  • Vevői adatbázisok (Adattörzsek) feltöltése és naprakészen tartása
  • Szállítások előkészítése és ellenőrzése
  • Kereskedelmi elemzések, riportok készítése
  • Kereskedelmi szakvásárok előkészítésében való operatív részvétel

Elvárások

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • A Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív, megoldás orientált attitűd és rugalmas személyiség
  • Csapatjátékos hozzáállás, de az önálló munkavégzés sem riaszt el
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Elemző, analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet

Előnyt jelent

  • Egyéb nyelv ismerete (német vagy olasz)
  • SAP rendszerismeret

Amit kínálunk

  • Hosszú távra keresünk új kollégát, tőlünk akár a nyugdíjadat is tervezheted.
  • Egy támogató és összetartó csapat tagja lehetsz, melyben önállóan is ki tudod bontakoztatni kreativitásod!
  • Teljes állásba keressük az új kollégát, napi 8 órában, hétfőtől péntekig történő munkavégzésre.
  • Rugalmas munkarendben dolgozunk, ami azt jelenti, hogy van lehetőséged a plusz óráid munkaidőkeretben történő „lecsúsztatására”, ami nagy előny, ha nincs elég szabadságod, vagy ha 1-2 órával előbb el kell menned.
  • Családbarát munkahely vagyunk.
  • Meleg étkezési juttatásunk keretében havonta 12 500 Ft-os értékben étkezhetsz az éttermünkben, ahol kedvezményes árban, széles választékban várnak a kollégák finom ételekkel.
  • Számunkra fontos az egészséged, emiatt saját egészségpénztárunk által biztosítunk kedvezményeket dolgozóinknak, illetve szervezünk rendszeresen igénybe vehető prevenciós vizsgálatokat.
  • Munkába járásodat a környező falvakból, városokból remek buszjáratok könnyítik, bérleted 86 %-át támogatjuk, és a szabadidőd védelme érdekében minden hónapban ezt mi megvásároljuk, és eljuttatjuk Neked.
  • Autóval való közlekedés esetén 18 Ft-tal tudjuk segíteni üzemanyagköltségedet kilométerenként, és egy hatalmas, ingyenes, könnyen megközelíthető parkoló áll minden kollégánk rendelkezésére.
  • Munkakörülményeink kiválóak, szép, tiszta, barátságos környezetben dolgozhatsz.
  • Munkaügyi kapcsolataink rendezettek, nálunk minden munkában töltött perced elszámolásra kerül, minden kollégánkat a Munka Törvénykönyvének megfelelően, a munkajogi szabályok teljes körű betartásával foglalkoztatunk.
  • Eredményes, sikeres, nyereséges és hosszútávban gondolkodó vállalkozás lesz a munkáltatód.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. 1826. évi alapítása óta mára a világ legnagyobb porcelánmanufaktúrájává vált a mintegy 700 fő alkalmazottjával, és több mint 60 országra kiterjedő exportpiacával. A Herendi porcelán, mint hungarikum, vitathatatlan példáját mutatja a „Tradíció és Innováció” szervezeten belüli dinamikus megvalósításának. Légy részese te is!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezésedet önéletrajzzal és jövedelemigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldheted el.

Adataidat a személyes adatok kezelésére és védelemére vonatkozó jogszabályok és azokkal összhangban levő szabályzatok alapján kezeljük, ezzel kapcsolatosan bővebb információ megtalálható a weboldalunkon.

Cégnév: Herendi Porcelánmanufaktúra Zártkörűen Működő Részvénytársaság