Feladatok

Feladataid lesznek:
  • Megrendelések fogadása, visszaigazolása,
  • Adminisztrációs és dokumentációs feladatok elvégzése,
  • Statisztikák, kimutatások készítése,
  • Kapcsolattartás a vevőkkel (telefonon, e-mailen, személyesen),
  • Információkezelés, adatbázisok aktualizálása,
  • Belső egyeztetés a cég kapcsolódó egységeivel,
  • Reklamációkezelés
  • Kiszállítási raktári személyzet irányítása, koordinálása
  • Fuvarszervezés
  • Készáru területét érintő leltárak irányítása

Elvárások

Amit Tőled várunk:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, mely az interjú során felmérésre kerül
  • Releváns szakmai tapasztalat,
  • Alapos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
  • Pontos, precíz munkavégzés, határozottság,
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent

Előnyt jelent:
  • Szakmai felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • Többéves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kimagasló szintű Excel felhasználói szintű ismeretek

Amit kínálunk

Stabil nemzetközi hátterű vállalat.
Versenyképes jövedelem

A "jelentkezem" gomra kattintást követően kérem csatolja a fényképes önéletrajzát.