Siemens Mobility Korlátolt Felelősségű Társaság

Expert Test Manager - TrainIT

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Projektről: A TrainIT projekt keretein belül a vasúti járművek fedélzeti informatikai hálózatának (CCTV kamerák/kijelzők, utasszámláló, vonat-föld kommunikáció, utastájékoztató, stb.) rendszertesztjét végezzük.

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • Tesztelési folyamatok és tesztelési stratégia kialakítása, optimalizálása.
  • A keretrendszer továbbfejlesztésének tervezése.
  • Tesztkörnyezetek kialakítása/karbantartása, teszthardver összeállítása.
  • Tesztelői csapat támogatása és reprezentálása.
  • Rendszertesztelés, tesztriportok elkészítése, prezentálása.
  • Tesztautomatizálás koordinációja.
  • Rendszerintegráció és rendszerkövetelmények analízise.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Betanulásod során vállalod az alkalmanként (2-3 alkalommal) max. 2 hetes kiutazást Erlangenbe.
  • Van felsőfokú végzettséged informatikai területen.
  • Rendelkezel minimum 5 év szoftvertesztelő pozícióban szerzett tapasztalattal.
  • Projektvezetési ismereteid vannak.
  • Asszertívan és meggyőzően kommunikálsz.
  • Dolgoztál már nemzetközi környezetben.
  • Magabiztosan használod az angol ÉS német nyelvet szóban és írásban.
  • Szívesen utazol a munkával kapcsolatban.
  • Precíz munkavégzés, csapatjátékos hozzáállás és új ismeretek elsajátítására való nyitottság jellemez.

Pályázásod során előnyt jelent, amennyiben:

  • ISTQB vizsgával rendelkezel.
  • Ismered a Python és az arra épülő keretrendszert.
  • Jártas vagy a vasúti világban.

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.
  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Tesztelő, Tesztmérnök
Cégnév: Siemens Mobility Korlátolt Felelősségű Társaság