Szeretnél részt venni az EU és állami erőforrások projektek menedzselésében?

 Érdekel a pályázati lehetőségek folyamatos nyomon követése és a projektfinanszírozás területe?

Ha igen, akkor itt a lehetőség, hogy csatlakozz a MOL csoport csapatához az alábbi pozícióba:

EU és állami források projektmenedzser

A pozíció célja:

Az Európai Unió és a MOL-csoport operációja szerinti tagállam pályázati lehetőségeinek nyomon követése, a MOL üzleti szervezetinek tájékoztatása az aktuális támogatási lehetőségekről.

A MOL-csoport teljes projektportfóliójának elemzése projektfinanszírozási célból. A kiválasztott projektek támogathatósági célból történő fejlesztésének támogatása.

Közreműködés a támogatásban részesült projektek megvalósításában és későbbi nyomon követésében a támogató által megadott szempontok betartásával/betartatásával.

Feladatok:

  • A MOL-csoport CAPEX-OPEX projekt portfoliójának nyomon követése és elemzése támogathatósági szempontból, valamint javaslattétel a támogatható projektekre vonatkozóan, közreműködés a támogathatósági elvek, szabályok érvényesítésében
  • A kiosztott projektek menedzselése, részvétel a szakmai beszámolók és pénzügyi elszámolások összeállításában, valamint a támogatáshoz kapcsolódó adminisztrációs rendszerek működtetésében (EPTK, EU Funding&Tenders portál)
  • A MOL-csoport jogszabályban előírt támogatási adatszolgáltatási kötelezettségeinek koordinációja és a tevékenységi körhöz tartozó egyéb információk szolgáltatására vonatkozó nyilvántartásokkal kapcsolatos feladatok ellátása és folyamatos nyomon követése
  • Kapcsolattartás a leányvállalatokkal, valamint a magyar állam és az EU intézményeiben dolgozó szakértőkkel
  • A MOL támogatásokra vonatkozó belső tájékoztatási rendszerének működtetése
  • Háttéranyagok, prezentációk összeállítása és tájékoztatók tartása a MOL-csoport országaiban kialakult támogatási rendszerekről és potenciális támogatási lehetőségekről
  • A várható szabályozási változásokból fakadó kockázatok és a potenciális üzleti lehetőségek elemzése, javaslattétel a kezelésre vonatkozó akciótervekre
  • A szervezet programjainak támogatása, emlékeztetők és akciótervek készítése és a feladatok teljesítésének ellenőrzése, felelősség a szervezet jelentési kötelezettséginek teljesítéséért, teljes körű vezetői támogatás nyújtása

Elvárások

  • 5 éves releváns tapasztalat közvetlen európai uniós támogatások igénylésében, támogatott projektek megvalósításában (CEF/Horizon/LIFE/Innovation Fund)
  • Magas szintű prezentációs készség
  • MS Office magas szintű ismerete, EPTK és EU Funding&Tenders portál felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki/gazdasági szakképzettség előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes alapfizetés, kiemelt cafeteria, 13. havi fizetés, magán egészségbiztosítás
  • Céges laptop, telefon magánhasználatra is
  • Home office lehetőség
  • Külső és belső szakmai tréningek, továbbképzések
  • Elkötelezett, összetartó, szakmailag felkészült csapat

Munkavégzés helye:

Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Projektmenedzsment
Cégnév: MOL Csoport Kft.