Feladatok

  • Elkészült ételek sorszám alapján való kiadása;
  • Vendégek fizettetése;
  • Lerámolás (szennyes poharak, tányérok, tálcák leszedése és konyhába szállítása);
  • Asztalok törlése minden távozó vendég után;
  • Evőeszközök, poharak, szalvétatarók töltése;
  • Egyéb ad-hoc feladatok ellátása;

Elvárások

  • 10:15-00:15 óra között, legalább hetente 2 műszakot tudsz vállalni;
  • Nappali tagozatos, VAGY 25 év alatti passzív jogviszonnyal rendelkezel;
  • Rendelkezel érvényes egészségügyi kiskönyvvel, ha nincs beszerezzük neked;
  • Középszinten beszélsz angolul;

Amit kínálunk

  • Br. 1800 Ft/óra + műszakfüggő pótlékok;
  • Barátságos, lelekes csapat, akik mindenben támogatnak;
  • Dolgozói étkezés biztosítása;
  • Rugalmas, hetente megújuló beosztás;

Céginformáció

A Job Force Iskolaszövetkezet 2013-ban jött létre a Work Force csoport tagjaként. Célunk, hogy a diákoknak értékes munkalehetőségeket biztosítsunk, amelyek segítik őket a jövőjük megalapozásában. Legyen szó adminisztratív feladatokról, vendéglátásról, kereskedelemről vagy informatikától, nálunk mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbb diákmunkát vagy gyakorlati helyet. Pénztáros munkakörben várjuk nappali tagozatos diákok jelentkezését, Budapesten éttermi pénztáros pozícióban.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed ne késlekedj, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével!