McDonald’s

Szeretnél az újonnan nyíló hatvani étterem csapatában dolgozni?

Ne szalaszd el a lehetőséget!

A pozíció amire a jelentkezésedet várjuk:

Éttermi munkatárs

Hatvanban épülő éttermünkbe keressük leendő Éttermi munkatárs kollégáinkat, ahol stabil munkahely, jövedelem és egy nagyon jó társaság vár!

Főbb feladatok, munkák

MIK LESZNEK A FELADATAID?

·        Lehetőséged lesz a szuper Meki élmény megteremtésére a vendégeink barátságos, udvarias kiszolgálása során.

·       Konyhai feladatok ellátása során profin alkalmazhatod a már elsajátított tudásodat.

·        A rendezett, tiszta éttermi környezet fenntartásával hozzájárulhatsz, hogy jó érzés legyen hozzánk betérni.

Az álláshoz tartozó elvárások

MI VÁR RÁD ÉTTERMI MUNKATÁRSUNKKÉNT?

·        Versenyképes fizetést kapsz

·        Szuper csapat tagja leszel

·        Hosszú távú karrierlehetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

JELENTKEZZ, HA…

·        Jó kommunikációs készséggel rendelkezel

·        Szeretsz csapatban dolgozni

·        Szeretnél tanulni, folyamatosan fejlődni

·        Szeretnél valami újnak a részese lenni

Egyéb információ

Jelentkezni önéletrajz elküldésével tudsz.

Várjuk beérkező pályázatodat!

Amit kínálunk

EZT TUDJUK NYÚJTANI, HA A CSAPAT TAGJA LESZEL…

·        Bruttó 2126-2976 Ft közötti órabért garantálunk számodra

·        Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk és ezen felül 20% kedvezményt a Mekis termékekre

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.