Feladatok

Főbb feladatok, munkák:
A GoBuda bevásárlóközpontban SaladBox gyorsétteremünkbe keresünk éttermi dolgozó kollégákat.
A profilunk: Saláták, levesek és egyéb egészséges ételek és italok helyben elkészítése és felszolgálása!

Amire vállalkozol:
• Nyersanyagok feldolgozása (kisebb konyhai munkák)
• Saláták és kiegészítő termékek elkészítése
• Rendelések előkészítése, vevők kiszolgálása
• Pultos munkák

Elvárások

Mozogj otthonosan a konyhában és a vevők között,
Vállalj 2 hétvégét 1 hónapban,
Ne ijedj meg a pörgéstől,
Ismerd a pénztárgép használatát (de ha nem ismered, akkor is megtanítunk :) ),
Legyél csapatjátékos,
Legyél talpra esett és kreatív,
Minden mást megtanítunk!

Előnyt jelent

Olyan lányokat/fiúkat keresünk, akik szeretnék magukat kipróbálni egy új generációs gyorsétteremben és a tészták, pizzák és a hamburgerek helyett inkább egészséges ételekkel szeretnének foglalkozni.  Bárki jelentkezését szívesen várjuk nemtől, kortól, vallástól és bármi mástól függetlenül. :)

Amit kínálunk

Amit a SaladBox csapata kínál:
  • Stabil, bejelentett, hosszú távú munka lehetőség
  • Rugalmas munkaidő beosztás megbeszélés szerint (6h, 8h, vagy 11h-s munkarend)
  • Heti 3, vagy 4 munkanap (11h-s munkarend esetében).  Heti 5 munkanap (8h-s munkarend esetében)
  • Elérhető fizetés: Órabér: nettó 1800Ft Ft, nettó havi 310 000 - 340 000Ft elérhető fizetés, teljes munkaidős foglalkoztatás esetén.
  • Kedvezményes fogyasztás az étterem termékei közül
  • Műszakvezetői előlépési lehetőség
  • A havi borravaló szétosztása
  • Fiatalos csapat (7-8fő)
  • Jó fej vezetőség

Céginformáció

Új generációs gyorsétterem hálózat vagyunk, profilunk az egészséges ételek.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után küld el kérlek a magyar nyelvű fényképes önéletrajzod!
Cégnév: HEALTHY FOOD & CAFE KFT.