Feladatok

  • adatszolgáltatás tárgyi eszközök nyilvántartásba vételéhez
  • adatbázis kezelés, összevetés, ellenőrzés, adatszolgáltatás szervezeti egységek és számvitel felé
  • eszközmozgások naprakész vezetése, együttműködés a szervezeti egységekkel és számvitellel
  • adattörzs karbantartás, eltérés kezelés
  • selejtezéssel kapcsolatos feladatok: igény kezelés, részvétel a szükséges dokumentumok előkészítésében, összeállításában, egyeztetésében, dokumentumok ellenőrzése és továbbítása
  • időszakos leltárral kapcsolatos feladatok: koordinációs és dokumentációs feladatok
  • részvétel a fizikai leltár szervezésében, lebonyolításában, beérkezett adatok és dokumentumok feldolgozásában, ellenőrzésében a kiértékelés elősegítésére
  • Munkavégzés helye: Fót és Budapest 14. kerület

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • minimum 1-3 éves adatkezelési tapasztalat
  • kiváló excel tudás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • jó szervezőkészség, proaktivitás
  • monotonitás tűrés

Előnyt jelent

  • állami vagyonnyilvántartásban, eszközgazdálkodásban szerezett tapasztalat
  • gazdasági végzettség vagy tapasztalat
  • műszaki ismeretek

Amit kínálunk

  • modern irodai környezet
  • versenyképes juttatási csomag
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • szakmai támogatás
  • képzési lehetőségek
  • közösségi események

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Büszkék vagyunk arra, hogy hozzájárulhatunk a magyar filmipar fejlődéséhez, megújulásához, emellett biztonságos, stabil munkahelyi hátteret biztosítunk kollégáinknak. Több mint 260 fős csapatunk közösen dolgozik azon, hogy a Közép-Európai régióban meghatározó szerepet töltsünk be.

Várjuk a szakmai, magyar nyelvű önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintás után.