Feladatok

Üzemeltesd a szaküzletet, építsd fel magadat!
A feladataid konkrétabban:
  • érdi üzletünk vezetésének támogatása, értékesítés.
  • Egy sikeres üzlet működésének biztosítása, támogatása.
  • A napi feladatok ellátása (építőipari bolti értékesítés, rendelések leadása, árumozgatás, leltározás, szaktanácsadás, napi jelentés és készletvezetés, reklamációkezelés, ügyvitel)
  • Részvétel a szakmai képzéseken, szaktudás elsajátítása (a teljes képzést biztosítjuk, a képzés ingyenes és munkabér, költségtérítés jár érte!)

Elvárások

Kereskedő szemléletű alkalmazottat keresünk!
Mintegy 150 kollégánk azért tette sikeressé 40 üzletünket, mert érdekelve van és mert nap mint nap érzi a munkájának eredményét.
Mögötted áll Magyarország egyik legerősebb hasonló profilú cége, a te munkádon (is) múlik mindannyiunk közös lehetősége.
Néhány előnyös tulajdonság:
  • kimagasló szorgalom és akarat
  • fejlődőképesség, nyitottság, dinamizmus, csapatjátékos attitűd, terhelhetőség, konfliktuskezelő képesség
  • tanulni vágyás, rugalmasság, tisztességes üzleti szemlélet, teljesítményarányos gondolkodás, precíz, szakmai gondolkodás
  • kereskedelmi véna

Előnyt jelent

Előny, ha mindenkinél jobban akarod a közös sikert...
... és esetleg:
  • építőiparban szerzett tapasztalat
  • értékesítésben szerzett rutin
  • építőipari végzettség
  • beépítői/kivitelezői háttér vagy ismeretség, kapcsolatrendszer

Amit kínálunk

Kiemelkedő fizetési lehetőségek, komoly szakmai kihívás, óriási cégháttér és erő.
Kicsit bővebben: bejáratott üzletünk hatalmas lehetőséget biztosít az arra alkalmas ember számára úgy fizetésben, mint lehetőségekben.
Fejlődhetsz, komoly építőipari szaktudásra tehetsz szert, megvalósíthatod önmagad, ha az építőipar és a kereskedelem érdekel.
A JOLA 22 év alatt folyamatosan fejlődött, most részese és haszonélvezője is lehetsz ennek a sikernek - mindezt bejelentett állásban.
És igen: ha jól teljesítesz, jól megfizetünk!

Céginformáció

A magyar tulajdonú JOLA Csoport 21 éves sikertörténetének során alakította ki építőipari kereskedelmi hálózatát.
40 magyarországi üzletünk ajtók, ablakok, padlók, parketták, garázskapuk, hőszigetelési rendszerek forgalmazásával
és részben gyártásával foglalkozik.
Cégünket többet között motivált, megbecsült kollégáink tették naggyá. Ebbe a fiatalos csapatba keresünk kollégát az alábbi pozícióba.

Fényképes jelentkezéseket várunk!
Cégnév: Hotel Glória Kft.