DELTAKON Kft.

Értékesítő, üzletkötő

Vállalkozásunk több mint 20 éve Bács-Kiskun Vármegye meghatározó helyi vezeték nélküli távközlési szolgáltatója. 20 fős csapattal, 50 településen, 4.000 előfizetővel piacvezetők vagyunk a területünkön. Kecskemét 50 km-es körzetében korlátlan internet szolgáltatásunkkal támogatjuk a vállalkozások munkáját, segítjük a lakosság életét a városokon túl is.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szívügyed az ügyfél elégedettség?
  • új ügyfelek felkutatása, tárgyalások lebonyolítása telefonon és személyesen
  • szerződéskötés és a hozzá kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • meglévő ügyfelek teljes körű utánkövetése
  • árajánlatok készítése, szolgáltatásaink bemutatása
  • szoros együttműködés a társosztályokkal
  • egyéb eseti jellegű feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nyitott, proaktív, eredményorientált személyiséggel rendelkezel?
  • középfokú végzettség
  • 2-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • megbízhatóság, önállóság, lojalitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • angol és/vagy német nyelv aktív használata
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Szeretnél egy őszinte, humánus csapat tagja lenni?
  • Nem bánod ha hosszú távú, stabil munkahelyre találsz bennünk?
  • Szereted ha a teljesítményed szerint értékelnek?
Cégnév: DELTAKON KFT.