Feladatok

Szeretsz emberekkel foglalkozni, és szeretnél egy különleges szakmát megtanulni,ahol az egészségügy a divat és a kereskedelem egyszerre van jelen?

Te vagy a tökéletes jelölt ha:
  • kommunikációs készséged átlag feletti
  • Ha igényes vagy munkádra és megjelenésedre
  • Ha jó az állóképességed fizikai és mentális értelemben
  • Ha jó a memóriád és gyorsan tanulsz
  • Ha nyitott vagy az új ismeretek megszerzésére
  • Ha hosszú távú munkahelyet keresel
  • Ha nyitott vagy speciális kommunikációs technikák elsajátítására
  • Ha szívesen megtanulnád prémium termékek értékesítési technikáját

Fő feladatkör
Látási hibákkal rendelkező ügyfelek szemészeti problémáinak megoldása

Elvárások

  • Igényes megjelenés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagyfokú precizitás
  • Vevőorientált személyiség
  • Stressztűrő képesség
  • Gyors tanulási képesség
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére

Előnyt jelent

5 évet meghaladó értékesítési vagy szolgáltatói területen szerzett gyakorlat.
További előny az ha olyan területen dolgoztál,ahol egy termék értékesítésénél hosszabb időtartamú kommunikációt kellett folytatni az ügyféllel,ahol az üzlet sikereségét befolyásolta az értékesítő kereskedői rátermettsége.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelmet
  • Kiszámítható munkaidőt
  • Biztos munkahelyet
  • Modern, kulturált munkahelyi környezetet
  • Dicsérő szavakat és köszönetet
  • Szakmai előrelépés támogatását

Céginformáció

  • Cégünk 1999 óta a Magyar Optikai piac egyik meghatározó szaküzlete,amely mind technológia,mind árukészleti,mind szakmai felkészültség szempontjából jegyzett vállakozás.
  • A világ legnagyobb szemüveglencsegyártójának egyik legjelentősebb kelet Magyarországi forgalmazója.
  • Kuriózumnak számít,hogy Magyarországon máshol nem forgalmazott manufaktúrális Olasz szemüvegkeretek úgyanúgy megtalálhatók a kínálatban,mint a Német gyártmányú pár gramm súlyú titánium technológiák.
  • Különleges vizsgálati eljárásaink közül ritkaságnak számító század dioptria pontos bemérés,rejtett kancsalság vizsgálat,valamint a színtévesztő szemüvegek készítése.

 Aki Cégünk dolgozója lesz a szakma legmagasabb szintű tudását szerezheti meg.

Fényképes önéletrajzot szeretnénk kérni,továbbá a jelentkezéshez bérigény megjelölést.
Cégnév: ZSILKA TENGERSZEM OPTIKA Kft.