Feladatok

  • Az értékesítési koncepció és az értékesítési tervek optimális megvalósítása az építőipari szektorban
  • Proaktív piaci fellépés, a meglévő ügyfelekkel való személyes kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása
  • A termékkínálatban szereplő standard és prémium zsalulemezek értékesítése
  • Árajánlatok készítése és utókövetése, kereskedelmi ügyletek megkötése és bonyolítása
  • Piaci információk követése és naprakész jelentése

Elvárások

  • Építőipari vagy kereskedelmi középfokú végzettség
  • Értékesítői tapasztalat
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség, hatékony, eredményorientált munkavégzés
  • Önállóság, problémamegoldó képesség, szervezőkészség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel, Internet)
  • Idegen nyelv, angol vagy német alapfokú ismerete
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent

  • Építőiparban szerzett jártasság
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbképzés
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Önálló munkavégzés
  • Cégautó, mobiltelefon, laptop

Céginformáció

Megbízható háttérrel rendelkező, zsalulemezek nagykereskedelmével foglalkozó Pest megyei vállalat keres építőipari területre Értékesítő munkatársat.

Jelentkezés magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzzal és a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével 2024. szeptember 16-ig.