Feladatok

·         Kapcsolattartás meglévő partnerekkel
·         Új ügyfelek megkeresése, saját ügyfélkör kialakítása
·         Telefonos időpont egyeztetés és személyes tárgyalások lebonyolítása
·         Új megrendelések nyomon követése, kezelése
·         Munkakörrel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, segítségnyújtás a kereskedelmi folyamatok zökkenőmentes lebonyolításához

Elvárások

·         Minimum középfokú végzettség (kereskedelmi, műszaki végzettség előny)
·         Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, (Táblázat kezelő szoftver, valamilyen vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat)
·         Kereskedelmi tapasztalat, rátermettség
·         Precíz és felelősségteljes munkavégzés
·         Jó szervezőkészség
·         Kitűnő kommunikációs készség a partnerekkel
·         Jogosítvány
·         Készség önálló munkavégzésre, ugyanakkor jó csapatjátékos
·         Könnyen teremt kapcsolatokat
·         Eredményorientált személyiség
·         Kreatív problémamegoldó készség

Előnyt jelent

Középfokú angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkaviszony
  • Fiatalos és dinamikus csapatban történő munkavégzés
  • Barátságos környezet és családias légkör
  • autó, telefon, tablet
  • alapbér + jutalék

Céginformáció

A SANDVIKEN TOOLS KFT. a BAHCO szerszámok és szalagfűrészlapok magyarországi disztribútora. Cégünk fejlődéséhez és folyamatos növekedéséhez olyan kollégákra van szükségünk, aki képességeivel és elkötelezettségével osztozni kívánnak tartós sikereinkben, szereti a munkáját, rugalmas, kitartó, lojális, megbízható, nyitott az újdonságokra.
Amennyiben szakértelmével, gyakorlatával és képességeivel szeretne csapatunkhoz csatlakozni, kérjük olvassa el milyen lehetőségeket kínálunk.