Feladatok

  • Új megrendelők proaktív felkutatása
  • Bejövő lead-ek kezelése
  • Árajánlatok összeállítása, utánkövetése
  • Személyes egyeztetések, tárgyalások lefolytatása
  • Szerződéskötések menedzselése
  • A meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás
  • Adminisztráció CRM rendszerben, riportálás

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás, kiváló stressztűrő és problémamegoldó készség
  • Precíz, proaktív és önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Reklámajándék vagy ehhez hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Értékesítői, területi képviselői, KAM vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes alap jövedelem + bónusz
  • Céges laptop és telefon
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Változatos és kihívásokkal teli munkakör

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalkozás fiatalos csapatának része lenni? Szereted a pörgést és az izgalmas feladatokat? Akkor ez a Te lehetőséged! A Novagift.hu-nál stílusos és emlékezetes, logózható reklámajándékok értékesítésével foglalkozunk és bővülő csapatunkba keressük legújabb kollégánkat. Ha magadra ismersz, akkor ne habozz, jelentkezz most!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatold magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzodat.

Cégnév: Bellio Trade Kft.