Feladatok

Fő feladatok:

  • Gépjármű értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése
  • Ajánlatok készítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása
  •  A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete
  • Maximális szintű ügyfél-elégedettség biztosítása
  • Az ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása
  • A cégvezető felé beszámolók, riportok készítése
  • Vásárlói élmény folyamatos biztosítása, előírások szerint
  • Ügyfeleink, érdeklődőink udvarias, magas színvonalon történő kiszolgálása
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Rendezvényeken történő közreműködés

Elvárások

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Kiváló MS Office ismeret
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély , vezetési rutin
  • Eredményorientált, kereskedői szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kulturált rendezett megjelenés, határozott fellépés, értékesítői véna
  • Erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

  • Porsche Hungaria hálózatban szerzett értékesítői tapasztalat
  • Független biztosítás és pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági képesítés
  • Műszaki és/vagy pénzügyi ismeretek
  • Idegen nyelv ismeret (német,angol)

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás, alapbér + jutalék + munkába járás támogatás
  • Szakmai képzés, fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Tapasztalt, családias, összetartó csapat

Munkavégzés helye:
    Csermely és Társa Kft 8230 Balatonfüred Fürdő u 25
     Állás, munka területe(i):

Céginformáció

Volkswagen márkakereskedésünk magyar tulajdonú vállalkozás, amely több, mint 30 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a régiónkban gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Ha az ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz!

Legyünk együtt a sikeresek!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Csermely és Társa Kft.