Feladatok

    • A Vodafone Magyarország Zrt. termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
    • Konvergens ajánlatok készítése
    • Ügyfelek magas színvonalon történő kiszolgálása
    • Panaszok, reklamációk kezelése
    • Szervizes ügyintézés és adminisztráció
    • Ügyfélszolgálati ügyintézés

Elvárások

    • Középfokú végzettség
    • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Ügyfélcentrikus hozzáállás, kiváló stressztűrő és problémamegoldó készség
    • Mobil kommunikációs piac és termékek ismerete előny
    • Angol nyelv társalgási szinten szükséges

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

    • Kezdés előtti szakmai tréning
    • Alapbéren felüli értékesítői juttatási csomag
    • Fiatalos, jó hangulatú környezet
    • Folyamatos fejlődési lehetőség

Céginformáció

A Fusion Phone Kft a Vodafone Magyarország Zrt hivatalos partnere, 23 éves szakmai tapasztalattal.

Fényképes szakmai önéletrajz, kísérő levél.
Cégnév: Fusion Phone Kft