Feladatok

  • A THERMON cég portfoliójának megismerése és itthoni termékképviselet vezetése.
  • A kiválasztott 3 legfontosabb terület részletes megismerése (Immersion Heater, fűtőkábelek, Electric Steam Generator) rendszerek megismertetése meglévő és új Ügyfeleinkkel, tervező irodákkal, anyagok specifikálása, megfelelő műszaki megoldások kiválasztása, specifikációk egyeztetése, a holland központtal folyamatos koordináció
  • Folyamatos egyeztetés a megrendelővel, beszállítókkal, tervező és kivitelező alvállalkozókkal a THERMON termék portfolióhoz kapcsolódó projektjeinkben.
  • Közreműködés már átadott THERMON rendszereink utógondozásában.
  • Sales csapat munkájában való aktív részvétel, műszaki support nyújtása, ennek során árajánlatok készítése, új projekt lehetőségek helyszíni felmérése, egyeztetés a megrendelőkkel, beszállítókkal már az ajánlatadási fázisban.
  • Új partnerek felkutatása, a termék bevezetése új területekre

Elvárások

  • Meglévő és új ügyfelek látogatása - utazási hajlandóság elsősorban Magyarországon belül, jellemzően heti néhány alkalommal, változó gyakorisággal. A céges utakhoz céges gépjárművet biztosítunk.
  • Tanulási hajlandóság, villamosmérnöki végzettség esetén elsősorban villamosmérnöki, villanyszerelési ismeretek iránt.
  • Önálló munkavégzés, a cég képviselete partnereink felé.
  • Villamosmérnöki végzettség, legalább BSC szintű mérnöki végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás, beszéd és írás egyaránt szükséges
  • MS Office szoftver ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Ipari fűtés-technikai megoldások ismerete (Fűtőkábelek, fűtőtestek és komplex fűtési rendszerek)
  • MSC szintű diploma megléte
  • 3-5 év ipari területen mérnöki munkavégzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Akár alkalmazotti, akár szerződéses jogviszony határozatlan időre (részmunkaidős lehetőség is)
  • Céges telefon, notebook
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Teljesítmény alapú év végi bónusz

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Flowell Kft. 2001 óta az ipari folyamatműszerezés és analitika területén kínál termékeket és szolgáltatásokat. Projektjeink készítésének során különös figyelmet fordítunk a rendszerek fenntarthatóságára, illetve a jövőbeni karbantartására. Sales csapatunkhoz keresünk munkatársat.
Cégnév: Flowell Kft.