Feladatok

  • gépészeti értékesítésben való aktív részvétel
  • vásárlók kifogástalan kiszolgálása
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség, szakirányú épületgépészeti végzettség
  • az új kihívásokra való nyitottság, pozitív emberszemlélet
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, levelező rendszer)
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • épületgépészeti termékismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • felelősségteljes pozicíó
  • stabil cégháttér, hosszú távú munkalehetőség
  • előrelépési lehetőség

Céginformáció

Magyarországon piacvezető minőségi épületgépészeti termékeket forgalmazó cégcsoport szakáruházláncának hamarosan nyíló üzletébe
pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Cégnév: MESTERHÁZ Kft.