Feladatok

  •  Vásárlók teljes körű, magas színvonalú kiszolgálása
  •  Szaktanácsadás a termékeinkkel kapcsolatban
  •  Üzlettér és a raktár rendben és tisztán tartása
  •  Be- és kimenő áru kezelése, adminisztrációja
  • Vásárlók panaszainak kezelése
  •  Kassza kezelése

Elvárások

  •  Nyitott, magabiztos, pozitív, kommunikatív személyiség
  •  Középfokú aktív angol nyelvtudás
  •  Elkötelezettség a csapat és a vásárlók iránt
  •  Önállóan és folyamatosan meg tudod oldani a felmerülő problémákat
  •  Kiváló szóbeli kommunikációs készségekkel rendelkezel
  •  Tudsz azonosulni azzal a mentalitással, hogy „a vevő az első”, és mindent megteszel annak érdekében, hogy „wow-élményben” részesítsd őket

Amit kínálunk

  • Rész vagy teljesmunkaidő
  • Teljesmunkaidő- heti 40 óra: Bruttó 375.000Ft.- alapbér ( pótlékokat nem tartalmazza )
  •  Részmunkaidő- heti 30 óra: Bruttó 281.250Ft.- alapbér ( pótlékokat nem tartalmazza )
  •  Részmunkaidő- heti 20 óra: Bruttó 187.500Ft.- alapbér ( pótlékokat nem tartalmazza )
  • Heti célpénz kifizetés hétfőnként: keresd meg hetente, amiért megdolgoztál
  • Extra jutalmak: hétvégi eladási versenyek, egyedi ötletek külön díjazása magas értékű tárgyi nyereményekkel
  •  SZÉP kártya, extra béren felüli juttatás ( nettó 30.000Ft.-/ hó - Teljes munkaidőben)
  •  Profitmegosztási program
  •  30% dolgozói kedvezmény saját márkás termékre
  •  Személyes fejlődésedet e-learning kurzusokkal támogatjuk (értékesítés, operáció, termék tréningek)
  •  Dolgozói ajánlás program (3 hónap után nettó 30.000 HUF, 6 hónap után nettó 30.000 HUF)
  •  Csapatépítő események

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények