Feladatok

Pályakezdőknek karrierlehetőséget kínálunk az ingatlanközvetítő szakmában!

Velünk meghatározó tagja lehetsz egy majd 3 évtizede magyarországon működő hálózat fejlesztésének, olyan munkamódszerrel, ami körülményektől függetlenül, biztos megélhetést garantál.

Csepeli irodánkba keressük új kollégáinkat a dél-pesti régióban történő terjeszkedéshez.

Első naptól kezdve azon fogunk dolgozni, hogy minél hamarabb stabil, elismert tagja legyél a szakmának, és lépésről-lépésre önállósodni tudj. Mi megmutatunk mindent, megadjuk a lehetőséget amikor készen állsz, a többi rajtad múlik!

Ha érdekel az ingatlanközvetítés, gyere hozzánk és építsük együtt a karrieredet!

Feladataid lesznek többek között:
  • kapcsolatfelvétel új és meglévő ügyfelekkel
  • ingatlanok bemutatása
  • adminisztráció
  • hirdetések, alaprajzok készítése
  • megbízások írása
  • lehetőségek felkutatása
  • vételi ajánlatok felvétele
  • adásvételi szerződések előkészítése

Elvárások

  • ambiciózus személyiség
  • jó kommunikációs képesség
  • érettségi
  • fiatalos lendület

Előnyt jelent

  • jó megjelenés
  • pozitív, nyitott személyiség
  • számítógépes alapismeretek
  • ha pályakezdő vagy! :)

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség
  • céges rendezvények, utazások (külföld, belföld egyaránt)
  • teljes költségtérítés
  • eszközök a munkavégzéshez (céges telefon, tablet, laptop)
  • összes tudás, tapasztalat, adat ami ahhoz kell, hogy sikeres legyél!
  • fix alapfizetés + jutalék és prémium

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A hálózat fejlődésében 1994 májusa jelentett mérföldkövet, amikor a Tecnocasa átlépte Olaszország határát és megkezdte működését Spanyolországban, majd ezt követően több európai országban, köztük Magyarországon is. Budapesten az első iroda 1996 decemberében nyílt meg. A kezdeti 53 irodából az elmúlt évek alatt, egy több mint 3899 ingatlanközvetítő irodát számláló nemzetközi hálózat lett, mely 9 országban van jelen. A Tecnocasa által alkalmazott terjeszkedési módszer különböző gazdasági helyzetben levő térségekben, kultúrákban és országokban is folyamatosan bizonyítja életképességét.

Jelentkezésedet a "jelentkezem" gombra kattintva, fényképes Önéletrajzoddal csatolva várjuk!