Feladatok

  • A telephelyen forgalmazott építőanyagok értékesítése, a vevők kiszolgálása;
  • ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése;
  • a beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé;
  • reklamációkezelés a saját ügyfelek tekintetében;
  • számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása;
  • proaktív ügyfélkezelés, potenciális ügyfelek felkutatása, valamint a jelentkező új ügyfelek vásárlásra ösztönzése;
  • folyamatos információtovábbítás a kollégák felé a termékkörökre vonatkozó árváltozások, raktárkészlet és az új termékek tekintetében;

Elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • átfogó termékértékesítési ismeretek
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés, határidők betartása
  • megbízható, felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek;
  • kimagasló kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt).
  • Betanulási időszakban mentor segíti a beilleszkedést!

Előnyt jelent

  • Építőipari gyakorlat, piaci környezet ismerete;
  • Frontvonalbeli kiskereskedelmi tapasztalat
  • leinformálhatóság (referencia).

Amit kínálunk

  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • felelősségteljes, önálló munkakör;
  • kellemes munkakörnyezet;
  • versenyképes jövedelem;
  • folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség;
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet.

Céginformáció

Az építőanyag forgalmazó Dalos és Társa Kft. részére
új munkatársat keresünk

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük megküldeni.