Feladatok

  • Új ügyfelek elérését célzó stratégia kialakításában történő aktív részvétel
  • A meglévő ügyfelekkel eredményes kapcsolat kialakítása és ennek folyamatos ápolása
  • Weboldal-, marketing-, domain- és tárhely-, valamint a fejlesztési szolgáltatások értékesítése
  • Ajánlatkérő ügyfelek megkeresése
  • Heti és havi beszámolók
  • Árajánlatok készítése
  • Piaci változások nyomon követése, a konkurencia elemzése
  • Részvétel marketing és egyéb kapcsolódó rendezvényeken
  • Együttműködés az értékesítést támogató kollégákkal

Ne jelentkezz, ha:
  • Távol áll tőled az IT világa
  • Nem tudsz időt szánni próbafeladatra
  • Nem szeretsz csapatban dolgozni
  • Nem szeretsz tanulni
  • Nehezedre esik felhívni az ügyfeleket és a potenciális érdeklődőket
  • Nem vagy határozott
  • Nem tudsz önállóan dolgozni

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • 3-5 év tapasztalatot szereztél az értékesítésben
  • van B kategóriás jogosítványod
  • Proaktívan figyeled a piacot
  • Kiválóan és határozottan kommunikálsz és könnyen teremtesz új üzleti kapcsolatokat
  • Képben vagy és követed az online trendeket
  • Jó feladatmegoldó-képességed van, érdeklődsz az új technológiák iránt
  • Nagyfokú kreativitás jellemez
  • Csapatjátékos vagy
  • Kiválóan prezentálsz

Előnyt jelent

  • ha társalgási szinten beszélsz angolul vagy németül
  • ha van tapasztalatod online, webes témakörben
  • ha tapasztalt vagy a szolgáltatások értékesítésében

Amit kínálunk

  • Hétfőtől-péntekig tartó munkarend
  • Barátságos, vidám környezet, jó csapat, nyugodt munkakörülmények
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség a térség kiemelkedő webes csapatában
  • Biztos háttér, stabil és kiszámítható vezetőség, akik folyamatosan visszajelzést adnak a munkádra, a teljesítményedet pedig bónusszal is honoráljuk
  • Nincs túlóra, nem hiszünk benne, hétvégén pihenünk
  • Professzionális eszközök, hogy professzionális munkát tudj végezni
  • Évente több csapatépítő program
  • Azonnali munkakezdés
  • Bérfizetés a hónap utolsó munkanapján. Gondoskodunk róla, hogy mindig a lehető leggyorsabban kapd meg adott havi fizetésed, így tartjuk korrektnek és a legjobbnak.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az egyszemélyes vállalkozásként indult fws online Zrt. mára 15 fős webfejlesztő és online marketing csapattá vált. Legfontosabb értékünk a folyamatos tanulás. Tudjuk, hogy akkor lehetünk igazán sikeresek szakterületünkön, ha proaktívan új kihívásokat keresünk és képezzük magunkat.
Szerencsések vagyunk, mivel minden munkanap azt csinálhatjuk, amit igazán szeretünk, legyen szó fejlesztésről, grafikáról, projektvezetésről vagy marketingről.

Könnyen lehet, hogy már hallottál rólunk, hiszen nagyon sok weboldalt, webshopot, egyedi szoftvert készítettünk országszerte. Kiváló szolgáltatási színvonalon ajánlunk megoldásokat partnereinknek, akiknek fontos a folyamatos növekedés, a munkáikat méltón képviselő megjelenés, valamint a megbízhatóság 10-15 év távlatában is. Napjainkra már több, mint 900 sikeres projektet adtunk át, köztük a Leier Hungária Kft., a Megakrán Nyrt. és a GYSEV Cargo Zrt. weboldalát.

Célunk, hogy egyedi webfejlesztéseinkkel segítsük azokat a haladó vállalkozásokat, akik kinőtték a sablon megoldásokat. Ahhoz, hogy megadjuk ezt a támogatást partnereinknek, professzionális eszközökkel, világszínvonalú technológiával dolgozunk és minden esetben keressük az innovatív megoldásokat.

Fertőszentmiklósi és győri irodáink vonattal és autóval is egyszerűen megközelíthetőek, ezeken a helyszíneken felváltva töltöd majd a napjaidat.

Arra törekszünk, hogy kollégáink számára a legjobb munkakörnyezetet biztosítsuk, amely támogatja a kreativitást, a hatékonyságot és a szakmai növekedést. Az innovatív ötletek és stratégiai meglátások révén hozzájárulhatsz cégünk folyamatos fejlődéséhez és sikeréhez.

Csapatunk bővítésére olyan kreatív gondolkodású értékesítőt keresünk, aki nem csak klasszikus értelemben vett sales-es lesz, hanem webfejlesztési szakértőként dolgozik majd és kiemelkedő tárgyalási készségeinek köszönhetően megtalálja a win-win megoldásokat.

Jelentkezésedet 2024.10.31.-ig várjuk, melyhez kérjük csatolj egy magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és egy motivációs levelet.
Kérjük továbbá, hogy pályázati anyagodban tüntesd fel az alábbiakat:
- település, ahonnan jelentkezel
- telefonszám
- e-mail cím
- bruttó fizetési igény