Feladatok

  • A betérő vásárlókat maximális segítőkészséggel és udvariasan kiszolgálni.
  • Szakami tanáccsal láss el minden kedves érdeklődőnket, akik teljesen elvesztek a hatalmas építőanyag kínálatban.
  • Készíts árajánlatot, majd kövesd nyomon, ne hagyd elveszni a fekete lyukban.
  • Teljeskörűen menedzseld majd az értékesítési feladatokat, de ne aggódj nem dobunk mély vízbe, azért elmondjuk majd, hogy mi fán terem ez nálunk.

Elvárások

  • Rendelkezz legalább középfokú végzettséggel.
  • Legyen egy alapszintű áruismereted az építőanyagok és barkácstermékek területén. Tényleg elég egy kis alap, a többit hamar megtanulod hidd el.
  • Legyen a kisujjadban az MS Office.
  • Mivel nap, mint nap emberekkel fogsz foglalkozni, így fontos, hogy jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készséggel rendelkezz.

Előnyt jelent

  • Több éves munkatapasztalatod van hasonló munkakörben.
  • A felsorolt szakterületek bármelyikének mestere vagy: építőanyagok, barkácstermékek, hideg-, melegburkolatok vagy nyílászárók.
  • Ismered a Vectory vállalatirányítási rendszert, esetleg már dolgoztál is vele.

Amit kínálunk

  • Egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégnél valósíthatod meg hosszú távú karriercéljaid.
  • Magas szakmai színvonalon végezzük a munkánkat, miközben fontos az is, hogy jól érezzük magunkat.
  • Áruházunkban családias a hangulat, segítjük, támogatjuk egymást a mindennapok során.
  • Számíthatunk egymásra, ha szakmai segítségre van szükségünk.
  • Céges telefont és laptopot is biztosítunk

Munkavégzés helye: Szeged

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Bodrogi Bau Magyarországon meghatározó szerepet tölt be az építőanyag kereskedelemben, kivitelezésben, tervezésben és gyártásban. A Bodrogi Bau Kft. 30 éves jubileumát ünnepli, ami annyit jelent, hogy cégünk 3 évtizede nyújt a bizonytalan időszakokban is biztos és kiszámítható megélhetést munkavállalóink számára. A munkában nem alkalmazottként, hanem partnerként tekintünk egymásra, mert hiszünk a közös célok és a kölcsönös sikerek elérésében.

Téged keresünk, ha a magyar piac egyik vezető építőipari vállalatánál szeretnéd kamatoztatni tudásod, szereted a kihívásokat, a változatos és új dolgok megismerését. Nálunk megmutathatod, mire vagy képes egy ösztönző, családias környezetben. Légy kíváncsi, vállalj felelősséget, végezd szenvedéllyel a munkádat és nyiss a fejlődésre!

A jelentkezéseket bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Bodrogi Bau Kft.