Leendő feladatok:

  • Potenciális partnerek felkutatása Németországban, saját ügyfélkör kialakítása
  • A már meglévő ügyfelekkel való aktív, bevétel orientált, napi kapcsolattartás
  • Ajánlatok kidolgozása, prezentálása és nyomon követése a partnereknél
  • Szerződések előkészítése, azok tartalmának egyeztetése a társosztályokkal
  • Heti és időszaki riportok precíz, pontos elkészítése
  • A cég jó hírének építése, annak megőrzése, érdekeinek lojális képviselete

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középiskolai végzettség
  • 3-5 éves értékesítésében szerzett tapasztalat (irányok: munkaerő kölcsönzés, épületgépészet, lakatosipar)
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség német és magyar nyelven
  • Elkötelezett és siker vezérelt egyéniség
  • Kitartó, lelkes, pozitív személyiség
  • Kiváló helyzetfelismerő képesség, kreativitás, jó szervezőképesség
  • Hajlandóság rendszeres külföldi utazásokra

Előnyt jelent:

  • Közép és/vagy felsőfokú műszaki végzettség

Amit kínálnak:

  • Versenyképes fix, plusz teljesítményarányos, EURO-ban folyósított jövedelem
  • Alapbér és teljesítmény függő mozgóbér
  • Cégautó, magán használati lehetőséggel
  • Céges telefon, laptop
  • A munkaidő szabad beosztásának a lehetősége az eredmény elvárások teljesítése mellett
  • Rendszeres, a cég által finanszírozott külföldi utazási lehetőség

Munkavégzés pontos helye:

  • Országosan bárhonnan végezhető, rendszeres külszolgálattal

Munka típusa:

  • Teljes munkaidő
  • Általános munkarend

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát

az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda