Feladatok

  • Vinotékába érkező vásárlók teljeskörű kiszolgálása
  • Borok kiszállítása
  • Időnként fesztiválokon, kitelepüléseken való részvétel
  • Számlázás, adminisztrációk vezetése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Te vagy a borászat arca, tanácsot adsz és segítesz a vásárlóknak
  • Bírod az embereket, szeretsz kommunikálni, csapatjátékos vagy
  • Imádsz eladni és zsigerből értékesítesz
  • Nem a kifogásokat keresed, hanem a lehetőséget, megtalálod a közös hangot mindenkivel
  • You also speak english, középszintű angol nyelvtudás jó lenne
  • “B” kategóriás jogosítvány és rutin
  • Hétvégi munkavégzés

Előnyt jelent

  • Bor értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Wset vizsga
  • Saját autó

Amit kínálunk

  • Stabil háttér, egész éves foglalkoztatás
  • Havi nettó 400.000.- Ft (br. 601.503.- Ft) bejelentett fizetés
  • Nem csak dolgozol, tanulsz is, mert azt akarjuk, hogy a legjobb légy
  • Csodálatos munkakörnyezet
  • Jól gondolod, a plusz jövedelmed csak rajtad múlik és a határ a csillagos ég!

Céginformáció

Salescápát keresünk a Balatonhoz!
A Balaton északi partján, Balatonudvariba keressük értékesítő kollégánkat.
Ha szereted a bort, értesz hozzá és szeretsz dumálni nálunk a helyed, jelentkezz!
Együtt eladhatjuk a borászat minden borát!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!
Cégnév: Nagyleshegy Kft.