Feladatok

  • Rendszeresen látogatod a területedhez tartozó kereskedőket a látogatási tervszám szerint
  • Forgalmi elemzéseket, előrejelzéseket készítesz
  • Felelősséggel tartozol a területedhez tartozó kereskedők értékesítési céljainak eléréséért
  • Felelsz a területedhez tartozó kereskedők minőségi és brand elvárásainak teljesülésért
  • Támogatod a kereskedés értékeléseket, kereskedés auditokat
  • Kiemelt hangsúlyt fektetsz valamennyi ügyfél elégedettségre az ügyfélelégedettségi index nyomonkövetesével
  • Szükség esetén bekapcsolódsz az ügyfélkérdések megoldásába
  • Javaslatokat teszel a hálózat sikeres működéséhez a tapasztalataid és meglátásaid alapján
  • Követed a kereskedők marketing tevékenységét, szükség esetén bevonod a marketing osztályt
  • Felügyeled, hogy a kereskedők megfelelően használják-e a készletnyilvántartó rendszert
  • A kereskedők értékesítőivel megérteted az aktuálisan futó kampányokat
  • Együttműködsz és támogatod a kereskedelmi vezetőt
  • Részt veszel az értékesítési feladatok meghatározásában, rövid és középtávú stratégiát készítesz elő, összhangban a márka terveivel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább két év tapasztalat autóipari értékesítési környezetben
  • Magabiztos angol nyelvtudás üzleti környezetben is
  • Dinamikusság, nyitottság, rugalmasság
  • Önállóság, kreativitás és proaktivitás
  • Informatikai programok magabiztos kezelése (kiemelten az Excelt és PowerPoint-ot)

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes pozíció
  • Izgalmas, motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • Céges gépjármű üzemanyagkártyával
  • Vonzó irodai munkakörnyezet (Budaörs Office Park), Home Office lehetőséggel a próbaidő után
  • Összetartó csapat, barátságos közeg a mindennapi munkában
  • Havi cafeteria keret választható elemekkel, éves (teljesítményalapú) bónusz
  • Élet-és balesetbiztosítás, valamint magánegészségügyi szolgáltatásokra való jogosultság
  • Egyéb juttatások (pl. irodai masszázs, gyümölcsnap, nyelvtanfolyam lehetősége, céges rendezvények és síelés)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

Szeretnél részt venni Közép-Kelet Európa meghatározó mobilitási szolgáltatójának fejlesztésében, működtetésben? Csatlakozz egy stabil alapokon álló magyar autóipari cégcsoporthoz, amely nemcsak Magyarországon jelentős szereplő, hanem dinamikusan terjeszkedik számos környező országban is! Az AW Distribution Kft. a tőzsde prémium kategóriájában jegyzett AutoWallis-csoport legnagyobb árbevételű tagja, amely az Alpine, Dacia, Isuzu, Jaguar, Land Rover, Opel, Renault és Ssangyong márkák nagykereskedelmét, és az MG és BYD márkák nagykereskedelmi támogatását látja el. Jelen vagyunk nemcsak itthon, hanem az Adria mentén, a Balkánon, és néhány további környező országban is.
Cégnév: AW Distribution Kft.