BECK AND PARTNERS Kft.
Szívesen képviselne prémium autómárkákat, amelyekre büszke lehet? Szenvedélye az autóipar, és szeretne végre egy sikeres értékesítői karriert építeni, ahol teljesítményét valóban megbecsülik? Nem kapott eddig lehetőséget vezető szerep betöltésére, de úgy érzi, készen áll rá? Most itt az alkalom, hogy mindezt megvalósítsa! Partnerünk vezető német autómárkák forgalmazója, ahol az ügyfelek azonnal elérhető, személyre szabott autóik közül választhatnak. Senior értékesítőként egy dinamikus, támogató csapat része lehet, és hosszú távú karriert építhet egy sikeres, folyamatosan növekvő vállalatnál – vezető szerepben, az alábbi munkakörben:

Értékesítési vezető (Márkakereskedés)

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékesítő kollégák napi/heti ellenőrzése, elért eredményeik figyelése és folyamatos motiválása, új értékesítő kollégák betanítása, mentorálása,
  • Értékesítési stratégia kialakítása, működtetése,
  • Készletgazdálkodás, gépjármű rendelések felügyelete,
  • Folyamatos ügyfél-elégedettség ellenőrzése, növelése, minőségbiztosítási feladatok ellátása,
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Ajánlat készítése, gépkocsi értékesítése,
  • Gépjármű finanszírozás ügyintézése,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, az importőrrel,
  • Adatszolgáltatás a cégvezetés részére,
  • Cégcsoport értékesítési szolgáltatásainak népszerűsítése, aktív részvétel az értékesítési stratégia kialakításában, fejlesztésében,
  • Piacelemzés, üzleti terv készítése, célkitűzések előkészítése és fejlesztések koordinálása, követése,
  • Társosztályokkal való együttműködés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • 3-5 éves értékesítési tapasztalat,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Képesség egy dinamikus csapat összefogására, vezetésére és motiválására,
  • Elhivatottság a képviselt márkák iránt,
  • Igényes munkavégzés, ami a cégcsoport fejlődését hatékony segíti,
  • Nagy munkabírás, stressztűrő képesség, etikus, fegyelmezett személyiség,
  • Önálló problémamegoldó képesség, határozott, hiteles fellépés,
  • Fejlődési képesség, részvétel továbbképző tanfolyamokon, nyitottság a technológiai újdonságok elsajátítására.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony,
  • Vonzó kereseti lehetőség,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Stabil jövőkép, szakmai támogatás, továbbképzés,
  • Jól felszerelt, modern környezet.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági vagy kereskedelmi végzettség,
  • 3-5 éves vezetői tapasztalat,
  • Aktív legalább középfokú angol/német nyelvismeret.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Kereskedő, Eladó
  • Kereskedelmi munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Székesfehérvár
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig, napi 8 óra.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!