Feladatok

  • Az értékesítési vezető munkájának operatív támogatása
  • Értékesítő csapat koordinálása, a teljesítmény rendszeres monitorozása
  • Aktív részvétel a CRM rendszer bevezetésében
  • Üzletfejlesztés előmozdítása, ú piaci lehetőségek felkutatása és kiaknázása a vállalat növekedése érdekében
  • Értékesítési stratégia kidolgozása az értékesítési vezetővel együtt - stratégiai kezdeményezések kidolgozása és végrehajtása a bevétel és a piaci részesedés növelése érdekében
  • Az ügyfélkör bővítése - kapcsolatok ápolása a leendő ügyfelekkel és a B2B értékesítési csatornák támogatása
  • Piackutatás - az iparági trendek követése és a versenyelőny megszerzéséhez szükséges ismeretek felhasználása
  • Értékesítési jelentések készítése - teljesítmény nyomon követése és a döntéshozatal megalapozása érdekében mélyreható havi jelentések összeállítása az értékesítési vezető és a tulajdonosok részére
  • Hatékony kapcsolatépítés, a szervezeten belüli vertikális és horizontális együttműködés elősegítése a közös siker elérése érdekében
  • Magas színvonalú ügyfélkezelés, a kulcsfontosságú ügyfelekkel és partnerekkel való szoros kapcsolattartás

Elvárások

  • 3-5 éves értékesítési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Stratégiai szemlélet
  • Vevőorientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Releváns csapatirányítási tapasztalat
  • MS Windows, MS Office alkalmazások, audiovizuális eszközök mélyreható ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati ügyfélkör
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távra tervezhető családbarát munkahely

Céginformáció

A Rufusz Computer Informatika Zrt. kereskedelmi tevékenységének bővülése miatt lendületes, agilis kollégát keres, aki releváns tapasztalatokkal rendelkezik mind az értékesítés mind a csapatirányítás területén. Cégünk 1992 óta működik azzal a céllal, hogy minőségi számítástechnikai eszközök forgalmazásával, informatikai rendszerek telepítésével és értéknövelt szolgáltatások nyújtásával minél szélesebb és elégedett vevőkört tudhasson magáénak elsősorban a vállalati, intézményi szférában.
Az elmúlt évek töretlen fejlődéséhez elsősorban a tudatosan kialakított termékportfolió és értékesítési stratégia, valamint a minőségorientált kiszolgálás járult hozzá.
Leendő kollégánk új információk befogadására képes, munkája során kellő magabiztossággal, nyugalommal és humorral képes kezelni a nagyobb kihívásokat, komplexebb projekteket is.

Önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével várjuk.

Cégnév: Rufusz Computer Informatika Zrt.