Feladatok

  • Kávé- és italautomaták értékesítése és bérbeadása
  • Az értékesítési stratégia kidolgozása és végrehajtása
  • Új ügyfelek felkutatása és kapcsolatépítés
  • Meglévő ügyfélkörrel való folyamatos kapcsolattartás és ügyfélelégedettség biztosítása
  • Piaci trendek és versenytársak figyelemmel kísérése
  • Értékesítési jelentések és elemzések készítése
  • Részvétel a marketing kampányok kidolgozásában és megvalósításában

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Stratégiai gondolkodásmód és problémamegoldó képesség
  • Dinamizmus, proaktivitás és önállóság
  • Magabiztos és határozott fellépés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és bónusz rendszer
  • Szerethető termékcsalád
  • Karrierlehetőségek az értékesítési területen, beleértve a vezetői pozíciókra való előrelépést is.
  • Stabil vállalati háttér és magas színvonalú termékek.
  • Támogató és barátságos munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli munka és lehetőség az innovatív megoldások és kreatív gondolkodás kibontakoztatására.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Innovatív és stabil vállalati háttér
  • Juttatási csomag, beleértve a céges autó használatát, mobiltelefont és laptopot.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Caffé Szamila Kft az olasz MUSETTI kávépörkölő kávéinak és egyéb kávéházi termékeinek kizárólagos hazai forgalmazójaként kávézóknak, éttermeknek, szállodáknak szállítunk minőségi babkávét. A professzionális kiszolgálás részeként kávéfőző gépeket, darálókat, irodák és háztartások kávéellátására alkalmas minőségi kávégépeket, valamint kávéfőzéshez használatos kiegészítő kellékeket forgalmazunk nagykereskedők és fogyasztók részére egyaránt.
Kávéautomatás ellátásban munkahelyek, irodák és közintézmények számára biztosítunk kávét, valamint hideg- és meleg védőitalt. Kávéautomata üzemeltetők részére instant- és babkávét, kakaót, cappuccino-t és egyéb kávéautomatás alapanyagokat, kiegészítőket értékesítünk.
Caffé Szamila Kft. dinamikusan fejlődő csapatába keressük új értékesítési vezetőnket. Ha szenvedélyed a kávé és szeretnél egy lendületes, innovatív csapat része lenni, akkor nálunk a helyed!

Ha készen állsz arra, hogy a Caffé Szamila Kft. értékesítési csapatába kerülj és hozzájárulj sikereinkhez a "Jelenkezem" gombra kattintás után csatold fényképes önéletrajzodat.
Cégnév: Caffé SZAMILA Kft.