Feladatok

  • Értékesítési stratégia és értékesítési célok kidolgozása, megvalósítása
  • Operatív vezetők támogatása
  • Sales kollégák munkájának irányítása
  • Éves szerződések előkészítése, megkötése
  • Ártárgyalások lebonyolítása

Elvárások

  • FMCG alkoholmentes ital területen szerzett több éves tapasztalat
  • Motivált, határozott és dinamikus személyiség
  • Priorizálási képesség, és stratégiai gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség és önálló munkavégzés

Előnyt jelent

Energiaital-Italkategóriában szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • vállalati gépjármű ( magáncélra is korlátlanul használható )
  • versenyképes fizetés
  • mobil munkavégzés
  • mobiltelefon, laptop
  • fiatalos lendületes csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
Cégnév: BOMBA! ENERGY DRINK Kft.